ГоловнаКомпанія АркаПласт одна з провідних компаній по виробництву одноразового пластикового та паперового посуду, поліпропіленової тканини і контейнерів на території України. Компанія АркаПласт працює на ринку з 2002 року. За роки роботи ми завоювали репутацію надійного партнера і уважного постачальника, який якісно і своєчасно виконує всі свої зобов’язання! Для виробництва ми використовуємо тільки найкращу сировину провідних виробників з усього світу! Широкий асортимент пропонованої продукції компанії регулярно поповнюється новими товарами, які знаходять своє застосування у різних галузях. Протягом багатьох років ми активно співпрацюємо з представниками харчового і промислового виробництва, підприємств медичного профілю та роздрібної торгівлі, освітніх установ, заправних станцій, а також ресторанного та готельного бізнесу.

НАШІ ЦІННОСТІ

цінності

Велику увагу ми приділяємо постійному розвитку нашої компанії, яке забезпечується злагодженою роботою наших фахівців, професіоналізм яких постійно зростає, а також чіткою організацією технологічних процесів.

місія2МІСІЯ: Виробництво продукції, яка відповідає високим стандартам якості.

ВІЗІЯ: Основа нашої роботи – це побудова відносин з партнерами на основі довіри, відповідальності і взаємної поваги.

ПРИНЦИПИ:
– проведення постійного аналізу і досліджень ринку;
– розвиток зв’язків з компаніями виробниками високотехнологічного обладнання для переробки пластику;
– розвиток нових технологічних напрямків діяльності;
– підвищення профессійного рівня своїх співробітників шляхом підвищення кваліфікації.

ПродукцКомпанія АркаПласт виробляє:
Одноразовий пластиковий посуд
Одноразовий паперовий посуд
Поліпропіленову тканину

Наші послуги:
Бобінорізка
Друк на картоні

Продукція випускається за сучасною технологією на обладнанні провідних європейських виробників.

Наш посуд користується постійним попитом в Україні, Росії, Білоруссії, та багатьох Європейських країнах. Ми стежимо за новинками, орієнтуємося на обладнання і технології провідних світових виробників, впроваджуємо найкращі практики виробництва. Професіоналізм і зацікавленість в кінцевому результаті наших співробітників дозволяє вирішувати найскладніші завдання.