about product2Як провідні виробники на ринку, ми можемо запропонувати вам найкращий вибір паперових стаканчиків. Наші стакани відомі високою якістю друку, та зроблені з сертифікованого картону.

Кольорові паперові стакани з новим дизайном для холодних і гарячих напоїв, на відміну від білих, вони цікавіше, залучають більше клієнтів тематичним малюнком на зовнішній поверхні. Яскрава ексклюзивна лінійка стала популярною завдяки високій якості. Паперові стакани не завдають шкоди навколишньому середовищу, дуже практичні і легко утилізуються. Паперові стакани мають ряд важливих переваг. По-перше, вони екологічні і безпечні. Паперові стакани при утилізації не виділяють шкідливих речовин. Також, матеріал стаканів з паперу не дозволяє їх використовувати повторно, що робить цю тару найбільш гігієнічною. По-друге, паперові склянки практичніші: вони довше зберігають температуру напоїв, на їх поверхню можна нанести рекламні матеріали.

ПЕРЕВАГИ ПАПЕРОВОГО ПОСУДУПЕРЕ5

фт2Наш асортимент повністю відповідає сучасним вимогам та потребам. В нас можна замовити стакани з оригінальним дизайном. Наші паперові стакани також підходять для вендингу. В асортименті стакани різних розмірів та з різним дизайном. При виробництві паперового стакану особлива увага приділяється технологічним процесом. Завдяки тому, що стаканчики оброблені спеціальними розчинами, їм вдається забезпечити високий рівень герметичності, гігієнічності та надійності. Одноразовий паперовий стакан складаються з декількох шарів. Перший, він же внутрішній – з паперу, а зовнішній – зі спеціального картону. Така особливість конструкції не тільки зберігає температуру кави або чаю, але і не обпікає руку. Крім того, вони мають підвищену жорсткість, зручну форму і текстуру, менше схильні до деформацій, не протікають і не рвуться при найменшому зусиллі. Точна обрізка паперу, надійна склейка, а також ідеальна обробка швів гарантує відмінні споживчі характеристики.

ПОСЛУГИ-2

Компанія АркаПласт надає послуги:
– Бобінорізка – паперу, тканини, рулонних матеріалів і т.д.
Друк на картоні – широкоформатний друк будь-якої складності.