about product2Сертифіковане виробництво, оснащене високотехнологічним обладнанням, яке дозволяє випускати широкий асортимент якісного одноразового посуд.
Одноразовий пластиковий посуд це незамінні предмети в побуті сучасної людини! З її допомогою можна швидко вирішити питання сервірування столу найбільш практичним і економічним способом!

Компанія «Аркапласт» пропонує своїм клієнтам широкий асортимент одноразових пластикових стаканів різних розмірів, а також кашпо для розсади квітів.

Переваги поліпропіленової продукції

полі5

фт2Одноразові пластикові стакани – найпопулярніший вид посуду для гарячих і холодних напоїв. Пластикові стаканчики стають просто незмінними, якщо у вас є кафе або ви продаєте напої. Такі стакани підходять для коктейлів та інших напоїв, що є найпопулярнішими, завдяки своїй невисокій ціні та перевіреній часом практичності.

Сучасні пластикові одноразові стакани володіють безліччю корисних переваг: висока міцність, низька вартість, зручна форма, різноманітність розмірів та кольорових рішень. Пластикові одноразові стаканчики можуть стати в нагоді при організації різних заходів: вечірок, виставок, фуршетів тощо.